08 Luty 2016

Konferencje luty-kwiecień 2016

spotkania

Autor: admin

Konferencje luty-kwiecień 2016

Rok 2016 rozpoczął się już na dobre, za nami koniec żywota przeglądarki IE starszych niż wersja 11, 3 fix-wersje PHP (7.0.3) oraz kilka ważniejszych błędów załatanych w świecie open source (np. OpenSSL i OpenSSH).
W takim razie to dobra pora na rejestrację w kilku ciekawych konferencjach, które odbędą się niedługo.

3city

Przed nami, jeszcze w tym miesiącu cztery spotkania w Trójmieście, większość w Gdańsku. Nas spotkacie na pewno na kolejnym spotkaniu z serii PHPers, gdzie Tomek szerzej opowie o analizie statycznej w PHP 7.

Spotkania WordUp możecie nie znać. Jeśli od strony technicznej zajmujesz się WordPressami, lub chociaż konfigurujesz firmowego bloga, to WordUp Trójmiasto jest dla Ciebie. Na najbliższym spotkaniu poznasz nowości w WooCommerce oraz dowiesz się jak wprowadzić zmiany do tego systemu blogowego.

Polska

Jeśli chodzi o konferencje w Polsce, to my już mamy zaplanowany marzec i kwiecień. Moim zdaniem, programisty PHP nie może zabraknąć na Zimowisku Linuksowym. Linux to naturalny ekosystem dla PHP, tym samym każdy programista powinien znać możliwości tego systemu operacyjnego, jak również jego ważniejsze zakamarki. Do tego ta konferencja ma w sobie coś magicznego. Polecamy.
Natomiast w kwietniu większą grupą jedziemy na 4Developers do Warszawy. Co roku w ciągu jednego dnia odbywa się tam ponad 10 ścieżek, związanych z najważniejszymi językami programowania (PHP, Java, .Net), a także bezpieczeństwem, architekturą aplikacji czy prowadzeniem projektów.

A Was gdzie spotkamy?

W celu poprawy jakości naszych usług używamy ciasteczek.

Możesz je zablokować poprzez zmianę ustawień przeglądarki.