07 Styczeń 2019

Pierwsze konferencje 2019 – zapisy start

spotkania

Autor: admin

Pierwsze konferencje 2019 – zapisy start

Witajcie w 2019 roku. Mamy nadzieję, że to będzie dla Was dobry rok. Mimo, że to dopiero początek stycznia możecie zastanowić się jak spędzicie ten rok, bo na wiele konferencji zapisy już ruszyły. Postaramy się szybko przybliżyć kilka możliwości…

test:fest 2019

Kiedy: 23 lutego 2019
Miejsce: IBIS Styles Wrocław

test:fest to konferencja skierowana przede wszystkim do licznych wrocławskich firm IT i ich pracowników – inżynierów jakości oprogramowania. We Wrocławiu powstaje wiele innowacyjnych projektów informatycznych, a tworzą je doświadczeni specjaliści z olbrzymią wiedzą, którzy korzystają z nowoczesnych narzędzi, technologii i technik.

test:fest to bezpłatna jednodniowa konferencja, która odbędzie się we Wrocławiu. Świadomie wybraliśmy sobotę na dzień konferencji, aby umożliwić uczestnictwo w tym wydarzeniu nawet tym najbardziej zapracowanym.

więcej

MEGA sekurak hacking party

Kiedy: 25 lutego 2019
Miejsce: ICE Krakow Congress Center
Bilety: Standard 196,80 PLN

Tylko konkretna wiedza, nowe prezentacje, pokazy hackowania na żywo, brak prelekcji reklamowych, a do tego unikalne miejsce całego wydarzenia. To nasze MEGA sekurak hacking party, na które zapraszamy każdego, kto ma jakiekolwiek doświadczenie w IT.

Charakter wydarzenia jest podobny do naszego sekurak hacking party (za sobą mamy kilkanaście edycji, które cieszyły się Waszym ogromnym zainteresowaniem!). Tym razem całość odbywa się w ogromnej sali koncertowej, wśród prelegentów mamy dwóch gości specjalnych (Gynvael Coldwind oraz Adam Haertle z Z3s), zapewniamy lunch i swobodną atmosferę wśród ludzi mających tylko jeden cel: przekazać jak najwięcej sensownej wiedzy związanej z ITsec.

zapisy

ExpoPHP 2019

Kiedy: 1-2 marca 2019
Miejsce: Expo Mazury
Bilety: Early Bird 430 PLN

ExpoPHP to nowe wydarzenie w kalendarzu europejskich konferencji PHP. To międzynarodowe spotkanie warsztatowo-konferencyjne przeznaczone dla społeczności deweloperów PHP i technologii związanych tym językiem programowania.

W agendzie pojawią się trzy lub cztery piątkowe ścieżki warsztatowe o zróżnicowanej tematyce oraz dwie sobotnie ścieżki prelekcyjne. Co istotne, wszystkie prelekcje i warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.

więcej

Boiling Frogs 2019

Kiedy: 30 marca 2019
Miejsce: Centennial Hall Wrocław
Bilety: 229 PLN

Języki programowania i frameworki stają się dla niektórych tematem “wojen technologicznych”. Według nas język lub framework to tylko narzędzie. Można je wykorzystać na wiele sposobów i niezależnie od tego czy programujesz w Javie czy np. w PHP, istnieje pewien uniwersalny zakres wiedzy i umiejętności, które są zawsze aktualne i odróżniają dobrego programistę od przeciętnego.

Wymiana doświadczeń związanych z używaniem różnych narzędzi i paradygmatów może zainspirować do znalezienia nowych sposobów na rozwiązywanie problemów w codziennej pracy. Celem naszej konferencji jest stworzenie do tego najlepszych warunków.

więcej

4Developers 2019

Kiedy: 8 kwietnia 2019
Miejsce: Sangate Hotel Airport
Bilety: Early Bird (do 28.01) 311 PLN

Jak co roku konferencja 4Developers pobiła własny rekord frekwencji – w 2018 roku wzięło udział aż 2200 uczestników: programistów, architektów, testerów, koderów, team leaderów, managerów i studentów związanych z IT. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób związanych z branżą technologiczną, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.

zapisy

PHP Srbija 2019

Kiedy: 25-26 maja 2019
Miejsce: Belgrade, Serbia
Bilety: Super Early Bird 120 €

Jedna z najlepszych konferencji dotyczących języka PHP, jak również samej architektury programowania w dobrej cenie i dobrym miejscu. Ciągle stara się być małym wydarzeniem i skupiać się na integracji środowiska. Jeśli nie lubicie dużych wydarzeń jak np. 4Developers to ta konferencja jest dla Was.
więcej

PHPers Summit 2019

Kiedy: 5-7 września 2019
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie

W tym roku poza miejscem wszystko będzie inne. Organizatorzy PHPers Summit wsłuchali się w sugestie uczestników. Tym razem konferencja będzie trwało aż 2 dni, a jej przebieg ma bardziej przypominać stare, dobre PHPCon Poland. Czy to się uda? Zobaczymy.
więcej

To co wybieracie?

W celu poprawy jakości naszych usług używamy ciasteczek.

Możesz je zablokować poprzez zmianę ustawień przeglądarki.