13 Listopad 2018

Wydarzenia w Trójmieście na koniec 2018 roku

spotkania

Autor: admin

Wydarzenia w Trójmieście na koniec 2018 roku

Powoli rok 2018 się kończy. Był to świetny rok, uczestniczyliśmy m.in. w 4Developers, ReQuest, PHPSrbija, Web Summer Camp, Test:Fest i wielu innych. Natomiast każdy z nas porusza się w lokalnej społeczności. Dla nas taką społecznością jest Trójmiasto, w którym odbywa sie dużo małych spotkań związanych z różnymi technologiami, np. CodeSkill.

I właśnie na koniec 2018 roku chcielibyśmy Was zaprosić na ostatnie spotkania w tym roku w Trójmieście:
Wydarzenia w Trójmieście listopad/grudzień 2018

Powyższa lista przedstawia spotkania nie tylko związane wprost z programowaniem, z danym językiem czy technologią, ale również testami czy sposobem wytwarzania oprogramowania.
Na pewno warto uczestniczyć w spotkaniach społeczności Agile3M. Są to spotkania dla osób pracujących zwinnie (Agile Software Development), którzy chcą zobaczyć jak inni wykorzystują Scrum lub Lean w swojej codziennej pracy, tak aby praca stawała się wydajniejsza. Najbliższe spotkanie już 19 listopada o 18:00 w sopockim klubie Atelier (wstęp wolny, bez rejestracji). Tematem najbliższego spotkania będzie „Jak zostać dobrym i skutecznym Scrum Masterem”.

Natomiast 21 listopada o 18:00 w GPNT możecie uczestniczyć w 17. CodeSkill, który pozwala doskonalić zdolności programistyczne. Spotkanie jest kierowane nie tylko do zawodowych programistów, a wręcz do osób, które zaczynają swoją przygodę ze światem developmentu (wymagane zapisy).

Początek grudnia to będzie czas przede wszystkim meet.js (3 grudnia) oraz dopiero drugiej edycji śniadania z Asseco.
Meet.js nie trzeba przedstawiać. TECHbreakFast by Asseco odbywa się trochę w inny sposób. Godziny poranne (4 grudnia, 8:30 – 11:00) w gdańskiej Sztuce Wyboru. Poranek, czyli zjecie pyszne śniadanie w ramach spotkania, a także dowiecie się czegoś więcej o „Data Science / Data Processing” (wymagana rejestracja).

A jeśli macie wolną sobotę, szczególnie 1 grudnia to zapraszamy na 1. edycję konferencji What The H@ck, która odbędzie się w Warszawie. Będzie to 10 ścieżek (m.in. Red & Blue Teaming, CyberCrime, Risk & Audit, Secure Soft & Arch, Banking, Malware), naszym zdaniem każda osoba związana z IT znajdzie coś interesującego (programiści, administratorzy czy analitycy). Wejściówka kosztuje obecnie 199 zł brutto, po 16 listopada ceny pójdą w górę. My na pewno bedzięmy.

Do zobaczenia!

W celu poprawy jakości naszych usług używamy ciasteczek.

Możesz je zablokować poprzez zmianę ustawień przeglądarki.