O nas

Dedykowane oprogramowanie oraz team leasing

Potrzebujesz aplikacji? Wydajność Twojej organizacji nie jest dostatecznie wspierana przez technologie? A może czujesz, że produkty cyfrowe znacznie usprawnią rozwój Twojego biznesu?

To najlepszy moment, by skorzystać z pomocy doświadczonego i niezawodnego partnera. Kogoś takiego jak my, kto przeanalizuje potrzeby, doradzi i przeprowadzi przez cały proces rozwoju zapewniając wysoką jakość usług oraz respektując terminy i budżet.

Wspieramy realizację celów Twojej firmy

Rozumiemy, że sukces naszych zleceniodawców zależy od doświadczeń ich klientów. Zadowolenie Twoich klientów jest prawdziwym sukcesem. Wierzymy, że naszym również.

Front-end

Dzisiaj przeglądarka internetowa nie jest tylko maszyną do wyświetlania treści. To środowisko działania aplikacji. Właśnie dlatego, nasze rozwiązania front-endowe opieramy na śmiałych i nowoczesnych pomysłach architektonicznych.

Backend

Dobre doświadczenia użytkowników to nie tylko zasługa interfejsu graficznego. Backend, który funkcjonuje bezbłędnie jest tu tak samo ważny. Budujemy na solidnych fundamentach.

RWD

Strony responsywne to nie hasło marketingowe. Jesteśmy przekonani, że to jeden z wielu filarów nowoczesnego internetu. Dlatego nie musisz nas pytać o RWD. Jest w cenie.

Wiemy, że naszym klientom zależy na wspieraniu użytkowników poprzez platformy mobilne

Do tego potrzeba aplikacji natywnych. Możesz powierzyć nam swoje potrzeby, a my ożywimy je na Androidzie i iOS. Na smartfonach, tabletach i smartwatchach.

Smartwatches

Może się wydawać, że smartwatch i inteligentne akcesoria to pieśń przyszłości. Dla nas to już technologia teraźniejszości, którą poskromiliśmy i rozwijamy na co dzień.

Smartphones

Tablets

Produktywność. To słowo podsumowujące ideę kryjącą się za urządzeniami mobilnymi. Pomóżmy Twoim pracownikom być bliżej firmy gdy pracują poza biurem.

A klienci? Znajdź choćby jednego bez telefonu. Możemy dać im to, czego oczekują dzięki naszemu zrozumieniu świata technologii mobilnych oraz potrzeb użytkownika.

Przez ostanie 20 lat z sukcesem świadczymy usługi IT

Nasz stale rosnący i doświadczony zespół zapewnia taką jakość, jaką potrafią dać tylko inżynierowie najwyższej klasy.

Szybki rozwój?

Masa projektów?

Biznes eksploduje?

Wygląda na to, że to idealny czas byśmy połączyli siły! Ty zajmij się swoim biznesem, a my przejmiemy rozwój technologii i aplikacji.

Nasz model współpracy

Analiza

Analysis workshops

Na początku rozmawiamy i zadajemy dużo pytań, by dobrze zrozumieć Twoje potrzeby.

UX oraz dizajn graficzny

User experience & Design mockups and design

Wszystko narysujemy i opracujemy! Nasi projektanci i graficy przygotują szkice poglądowe oraz dizajn końcowy.

Produkcja

Development implementation not good enough?

Pracujemy używając metodyk zwinnych. Pozwala nam to szybko dopasować się do środowiska klienta oraz w porę reagować na zmiany.

Wsparcie

Support

Dostarczamy produkty przetestowane. Oferujemy stałą opiekę nad nimi. Możemy ulepszać i rozbudowywać dostarczone rozwiązania.

Chcemy podejmować właściwe decyzje

Zbieramy i analizujemy informacje z Twoim udziałem, aby móc szybko i precyzyjnie tworzyć oraz testować. Dlatego zależy nam by pozyskać jak najwięcej danych na starcie projektu.

Twój pomysł

Zamówienie Doszczegóławianie

Speednet

Analizujemy

Warsztaty i ostateczna wycena

Umowa
Zatwierdzasz

Wstępna kalkulacja

Start projektu

Rozwój i testy

Gotowe!

Na drodze do celu pracujemy używając metod agile oraz lean

Dostarczamy produkty przetestowane. Oferujemy stałą opiekę nad nimi. Możemy ulepszać i rozbudowywać dostarczone rozwiązania.

Analiza

Na początku rozmawiamy i zadajemy dużo pytań, by dobrze zrozumieć Twoje potrzeby.

Potrzeby biznesowe i wymagania
Potrzeby biznesowe i wymagania
Rozpoznanie zagadnienia

UX oraz dizajn graficzny

Wszystko narysujemy i opracujemy! Nasi projektanci oraz graficy przygotują szkice poglądowe oraz dizajn graficzny.

Information architecture
Workshops/
Meetings Personas
Use cases
UI Design
Wireframes Feature list
Flows
Improvements Testing/
feedback
New ideas
Improvements
Prototyp i dokumentacja

Produkcja

Pracujemy używając metodyk zwinnych. Pozwala nam to szybko dopasować się do środowiska klienta oraz w porę reagować na zmiany.

Sprint
Planning
Product
Backlog requirements
Sprint
Review sprint
summary
Sprint
backlog the team obligates
to work
in full swing
Finished
work daily
meetings

Wsparcie

Dostarczamy produkty przetestowane. Oferujemy stałą opiekę nad nimi. Możemy ulepszać i rozbudowywać dostarczone rozwiązania.

Wsparcie

Tak budujemy zespół

Kontakty

Budujemy sieć kontaktów potencjalnych pracowników. Szukamy na targach pracy, wydarzeniach branżowych, warsztatach dla studentów itp. Monitorujemy media społecznościowe, zapraszamy ludzi do biura i uważnie śledzimy kto bierze udział w naszych akcjach społecznych.

Wymagania

Nasz proces rekrutacyjny bazuje na życiowych wymaganiach. Rozmawiamy z Tobą i innymi klientami. Odwołujemy się do naszego doświadczenia. Kandydatów zapraszamy do biura i prosimy o wykonanie zadania.

Kandydaci

Kandydatury prześwietlamy pod kątem naszych i Twoich oczekiwań. Profile kandydatów tworzymy w taki sposób by skupić się na tych najbardziej obiecujących.

Rozmowa kwalifikacyjna

Nasi ludzie przeprowadzają rozmowę kwalifikacyjną. Zwykle są to menadżerowie projektu, doświadczeni programiści oraz osoby z działu HR.

Prezentacja

Zbieramy wszystkie pozyskane informacje i prezentujemy Tobie do oceny. Jeśli zechcesz możesz zaprosić kandydatów na rozmowę do siebie.

Zaczynamy

Przedstawiamy projekt kandydatom i... zabieramy się do roboty!

Misja, cele i wartości

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Szanujemy Twój czas, więc się nie oszczędzamy. Nie cierpimy przeciętności. Dlatego dbamy o optymalizację, użyteczność i dizajn naszych produktów.

Rozwiązania na miarę

Rozwiązania na miarę

Zadajemy pytania, uczymy się i analizujemy. Nie ma dwóch takich samych organizacji, dlatego dużo wysiłku wkładamy w dostarczenie dokładnie tego, czego potrzebujesz.

Zaufanie

Zaufanie

Klienci i partnerzy chcą z nami pracować, ponieważ wiedzą, że na nas mogą polegać. W pocie czoła dostarczamy oprogramowanie na czas i mieścimy się w budżecie.

Mistrzostwo

Mistrzostwo

Nie wiemy co znaczy słowo “wystarczające”. Każda osoba w zespole poświęca swój talent i czas, aby przekazać Ci przetestowane i sprawdzone produkty.

Otwartość

Otwartość

Nie boimy się wyrażać własnego zdania. Stoimy murem za tym, co uważamy, że jest zgodne z prawdą.

Ludzie to kapitał

Ludzie to kapitał

Nasz zespół to jeden organizm. Razem świętujemy, pracujemy i przezwyciężamy trudności.

Technologie to nasz konik

php
java
.NET
iOS
Android
HTML5
CSS3
Angular JS
ember
javascript
NGiNX
mongoDB
node js
jQuery
Symfony
Zend Framework
less
sass
react.js
>

Odpowiedzialność społeczna (CSR)

Ludzie to kapitał. Wierzymy w to szczerze. Wspieramy młode talenty i programy szkoleniowe. Począwszy od nastolatków, przez początkujących programistów, aż po ekspertów, wspieramy wszystkich czynnie uczestnicząc w licznych inicjatywach edukacyjnych.

Gdańsk Business Week
Bolesławowo Business Week
Lectures on Gdańsk University of Technology
Education project for Code 2.0
Presentations in Tech conferences

W celu poprawy jakości naszych usług używamy ciasteczek.

Możesz je zablokować poprzez zmianę ustawień przeglądarki.