O nas

Dedykowane oprogramowanie oraz team leasing

Potrzebujesz aplikacji? Wydajność Twojej organizacji nie jest dostatecznie wspierana przez technologie? A może czujesz, że produkty cyfrowe znacznie usprawnią rozwój Twojego biznesu?

To najlepszy moment, by skorzystać z pomocy doświadczonego i niezawodnego partnera. Kogoś takiego jak my, kto przeanalizuje potrzeby, doradzi i przeprowadzi przez cały proces rozwoju zapewniając wysoką jakość usług oraz respektując terminy i budżet.

Speednet w liczbach

17

Lat na rynku

91%

Projektów oddanych na czas i w budżecie

100+

Programistów i specjalistów

69%

Programistów z długoletnim doświadczeniem

14

Klienci z 14 krajów

Misja, cele i wartości

Najwyższa jakość

Szanujemy Twój czas, więc się nie oszczędzamy. Nie cierpimy przeciętności. Dlatego dbamy o optymalizację, użyteczność i dizajn naszych produktów.

Rozwiązania na miarę

Zadajemy pytania, uczymy się i analizujemy. Nie ma dwóch takich samych organizacji, dlatego dużo wysiłku wkładamy w dostarczenie dokładnie tego, czego potrzebujesz.

Zaufanie

Klienci i partnerzy chcą z nami pracować, ponieważ wiedzą, że na nas mogą polegać. W pocie czoła dostarczamy oprogramowanie na czas i mieścimy się w budżecie.

Mistrzostwo

Nie wiemy co znaczy słowo “wystarczające”. Każda osoba w zespole poświęca swój talent i czas, aby przekazać Ci przetestowane i sprawdzone produkty.

Otwartość

Nie boimy się wyrażać własnego zdania. Stoimy murem za tym, co uważamy, że jest zgodne z prawdą.

Ludzie to kapitał

Nasz zespół to jeden organizm. Razem świętujemy, pracujemy i przezwyciężamy trudności.

Odpowiedzialność społeczna (CSR)

Ludzie to kapitał. Wierzymy w to szczerze. Wspieramy młode talenty i programy szkoleniowe. Począwszy od nastolatków, przez początkujących programistów, aż po ekspertów, wspieramy wszystkich czynnie uczestnicząc w licznych inicjatywach edukacyjnych.

Gdańsk Business Week

Bolesławowo Business Week

Lectures on Gdańsk University of Technology

Education project for Code 2.0

Presentations in Tech conferences

Musisz nas poznać.

Skontaktuj się!